Contactadressen – Platform

Contactadressen

Platform deelnemer:     Stichting Platform Woldwijck

Contactpersoon:             Gina Kok (Secretaris)

E-mail:                                  secretaris@platform-woldwijck.nl

Telefoon:                             32 30 34

 

Platform deelnemer:     Bewonerscommissie Woldwijck Oost

Contactpersoon:             Cisca Matulessy

E-mail:                                 bcwo@platform-woldwijck.nl

Telefoon:                            32 10 59

 

Platform deelnemer:     Bewonerscommissie Woldwijck Midden

Contactpersoon:             Theo Clobus

E-mail:                                  bcwm@platform-woldwijck.nl

Telefoon:                             32 60 21

 

Platform deelnemer:     Bewonerscommissie Woldwijck West

Contactpersoon:             Ria Nijborg (Secretaris)

E-mail:                                  bcww@platform-woldwijck.nl

Telefoon:

 

Platform deelnemer:     Bewonerscommissie Het Melkwegstelsel

Contactpersoon:             Vacant

E-mail:

Telefoon:

 

Platform deelnemer:     Kleurrijk Woldwijck

Contactpersoon:             Cisca Matulessy

E-mail:                                   kleurrijk@platform-woldwijck.nl

Telefoon:                               32 10 59 of 06 – 49 85 64 06

 

Platform deelnemer:     Wijkkrant “De Woldewieker”

Contactpersoon:             Harrie de Keijser

E-mail:                                  wijkkrant@platform-woldwijck.nl

Telefoon:                              32 10 75

 

Platform deelnemer:     Bewonersondersteuner (Kwartier Zorg en Welzijn)

Contactpersoon:             Hans Raspe

E-mail:                                  h.raspe@kwartierzorgenwelzijn.nl

Telefoon:                             36 49 27 -06-31633528

 

Platform deelnemer:     Ouderenadviseur (Kwartier Zorg en Welzijn)

Contactpersoon:             Jenneke Habers

E-mail:                                  j.habers@kwartierzorgenwelzijn.nl

Telefoon:                           06-31 63 35 23

 

Platform deelnemer:     Jongerenwerker (Kwartier Zorg en Welzijn)

Contactpersoon:             Sebastiaan Ouwehand

E-mail:                                  s.ouwehand@kwartierzorgenwelzijn.nl

Telefoon:                             36 49 29 /06-31633538